allegro ps4

HOT, Newsy, PlayStation 4

Kosmiczne ceny PS4 na Allegro!

Brak wystarczającej ilości PlayStation 4 zaczyna odbijać się na cenach sprzętu w naszym kraju.

Pomimo ceny podstawowego zestawu z „czwórką” jaką ustaliła firma Sony – 399 euro, która w przeliczeniu na naszą walutę wynosi 1799 złotych, to na Allegro i w sklepach tematycznych konsole sprzedawane są za dużo większą stawkę. Sprzedawcy na Allegro solidarnie podnieśli cenę PS4 i teraz na większości aukcji z podstawowym zestawem z padem zobaczymy cenę 2199 złotych, czyli o praktycznie 400 złotych więcej. Natomiast ceny zestawów z jedną grą wahają się w cenach 2400 zł, choć nie brakuje handlarzy, którzy za takowy zestaw liczą sobie 2649 a nawet 2999 złotych! Jednak to nic, bo za najbardziej wypasiony bundle jeden ze sklepów chce 3199 zł! i jak widać na zdjęciu nawet dwóch chętnych się znalazło.

ps4

Na chwilę obecną, nie lada wyzwaniem jest znalezienie PS4 w cenie niższej niż 2000 i raczej w najbliższym czasie się to nie zmieni.

polub wpis:)

Autor: Damian Górny

 • Mike

  no i jak żyć :P

 • Radek Jaworski

  Hahah i gdzie te cwaniaczki piszące „ja kupię po nowym roku, bo na pewno cena szybko spadnie”

  • Dominik Puzin Wojtkiewicz

   Kupiłem ps3 (tak zepsuł mi się poprzedni egzemplarz przez YLOD) i pocinam w jakieś starocie ;d Nie czekam na ps4 bo nie mam nawet po co XD Za taką cenę (tak wiem słaby argument) kupię sobie laptopa dorzucając coś do tego wystarczający na 4-ry lata ;D Ale wiadomo konsola zawsze będzie przewyższać PC’ty ,IMAC’i itd ;p

   • Radek Jaworski

    Laptopa do gier na 4 lata? To ile masz zamiar dorzucić? Pytam, bo sam przymierzam się do kupna.

  • Krzysztof Trypucki

   Bo wiedzą lepiej, wielokrotnie mówiłem, że jak cena spadnie za pół roku to będzie dobrze. Ja wolałem zapłacić 200zł więcej za czystą konsolę i już ją mieć. Jak każdy który ma zamiar kupić ps4 godził się z drogimi grami, to 200zł nie powinno być wielkim problemem, teraz może być problem.

 • CryAnna3000

  Niestety, u nas w Polsce to norma… Zdzierają z człowieka do kości… I jak tu żyć :(

 • WgranyTyp

  Rozmawiałem z menagerem media expert i powiedzial mi ze w styczniu dojada nowe konsole w cenie 2000zl ps4 + gra . Ceny na allegro odrazu spadna :p